Turizm Taşımacılığı

On binlerce yıldan beri dünyanın en büyük kültür ve uygarlıklarını barındırmış olan ve iki ana kıta arasında köprü oluşturan büyüleyici ülkemizin güzelliklerini Aydemir Tur ile keşfedebilirsiniz.


İş arkadaşlarınız, okul arkadaşlarınız veya aile dostlarınız ile oluşturduğunuz gruplarla Aydemir Turizme telefon ile ulaşmanız yeterli. İsteğe özel gezilerimizde program, araç yaşı, kapasitesi ve güzergâh sizler tarafından belirlenmektedir. Yemek ve rehber istendiği durumda firmamız tarafından sağlanabilmektedir.


Her türlü geziye uygun araçlarımız ve rehberlerimiz ile şehir içi ve dışı yabancı misafir transferleri, hafta sonu gezileri, kültür turları, günübirlik geziler, paket turlar, İsteğe özel grup gezileri ve trekking gibi organizasyonlarınızda profesyonel kadromuz ve modern araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
Personel Taşımacılığı

2005 yılından bugüne çağın teknolojisi ile donattığımız araçlarımızla güvenli, konforlu ve tam zamanında taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Çalıştığımız, çok uluslu ve ulusal şirketlerin organik bir bileşeni gibi davranmakta, taleplerini eksiksiz karşılamaktayız.

Personelinizi yaşadığı yere en yakın konumdan alıyor, bizim dışımızda karşılaşabileceğimiz her türlü engeli de gözeterek, tam zamanında, güvenli, stresten uzak bir yolculukla şirketinize ulaştırıyoruz. Aynı koşullarda, mesai bitiminde tekrar yaşadığı yere bırakıyoruz. Aydemir Tur olarak profesyonel operasyon ekiplerimizle bu yolculuğu kusursuz kılmak için çalışıyoruz.

Firmamız çalıştığı şirketlerin önemli misafirlerine şehir içi transferleri veya davet gibi etkinlikleri için özel olarak dizayn edilmiş araçlar ve eğitimli personeli ile VIP hizmeti de sağlamaktadır..
Personel Taşımacılığı

Geleceğin kurucuları olacak değerli çocuklarınız, bizim de çocuklarımız aynı zamanda. Velilerin istekleri ve valiliğin belirlediği koşullarda çocuklarımızı okullarına güvenli, konforlu ve zamanında teslim ediyor, okul çıkışı aynı özenle evlerine bırakıyoruz.

Personelimizin her türlü davranışının çocuklarımızın eğitiminde etkili olacağı bilinciyle sürücü ve hosteslerimizin, konunun uzmanlarından özel eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Okulda servis kontrol ve veli irtibat personeli bulunduruyor, bu personele telefonla istediğiniz anda ulaşabilme imkanı sağlıyoruz.